KSČM Ústecký kraj

www.kscm-usteckykraj.cz

Prosperující kraj, spokojení občané Chceme, aby kraj sloužil občanům
Napište nám Úvodní stránka Vypnout styly

Aktuálně

28.8.2017

Vatra k SNP

V sobotu 26. srpna se na koupališti v Duchcově konala 24. Vatra k 73. výročí SNP. Význam SNP připomenul předseda MV KSČM Duchcov Petr Kňourek.

celý článek »


24.7.2017

Ing. Jaroslav Kohout

V podzimních volbách 2017 (20. - 21.10.2017) kandiduji v Ústeckém kraji, na kandidátce KSČM do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. V krátkosti Vám představím sebe, své osobní priority i vize, které bych chtěl velmi rád v této veřejné funkci prosadit.

celý článek »


24.7.2017

Ing. Jaroslav Kohout

PLNĚNÍ SLIBŮ JE MOJÍ PRIORITOU S LIDMI PRO LIDI

celý článek »


24.7.2017

Volební anketní otázky

Ing. Jaroslav Kohout

celý článek »


24.7.2017

Ing. Josef Šenfeld

DŮSTOJNÝ ŽIVOT PRO VŠECHNY

celý článek »


starší příspěvky »

DISKUSNÍ KLUB V KRUPCE 20. DUBNA 2017

21.4.2017 14:40

Diskusní klub řídil Rastislav Sanitrik. V první půl hodině podal poslanec EP Ing. Jaromír Kohlíček, CSc. informaci o účasti na konferenci v Petrohradu ke 100. výročí revoluce, o cestě do Sýrie, o setkání s Bašarem Asadem, o bombardování letecké základny ze strany USA.

V půl šesté dorazil avizovaný místopředseda ÚV KSČM  PhDr. Josef Skála, CSc. Vysvětlil, proč je ve skluzu konečná fáze volebního programu, jehož schválení bylo přesunuto na květnové zasedání ÚV KSČM. Je nutné nastolit témata, na která budou lidi slyšet, základem je změna naší politiky vůči lidem. Oslovit mladší lidi prostřednictvím internetu a sociálních sítí a říkat lidem pravdu natvrdo. V tom mohla pomoci i celoplošná TV, jejíž koupi však ÚV neschválil. Dotkl se i zahraniční situace a našich možností v Evropě. V diskusi se hovořilo především o nadcházejících volbách a naší úloze ve volební kampani, o nutnosti politického vzdělávání především mladých členů a jejich zapojení do běžného života strany, o našem postavení mezi politickými subjekty v ČR a dalších tématech. V závěru DK byli účastníci pozváni na nejbližší akce v Krupce – 26.4. PA na Prokopce k výročí 313. obětí pochodu smrti, 1. Máj u Kolosea, 6. 5. PA Terezín a 8. 5. Dojezd Cykloštafety míru k 72. výročí osvobození.

 

Foto a text: Jitka Hanousková

Vložil : Bc. Jaroslav Kohout

 

© KSČM ÚSTECKÝ KRAJ - všechna práva vyhrazena
Code & HTML © Ing. Martin Žaloudek     Design & HTML © Roman Novotný