KSČM Ústecký kraj

www.kscm-usteckykraj.cz

Prosperující kraj, spokojení občané Chceme, aby kraj sloužil občanům
Napište nám Úvodní stránka Vypnout styly

Aktuálně

28.8.2017

Vatra k SNP

V sobotu 26. srpna se na koupališti v Duchcově konala 24. Vatra k 73. výročí SNP. Význam SNP připomenul předseda MV KSČM Duchcov Petr Kňourek.

celý článek »


24.7.2017

Ing. Jaroslav Kohout

V podzimních volbách 2017 (20. - 21.10.2017) kandiduji v Ústeckém kraji, na kandidátce KSČM do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. V krátkosti Vám představím sebe, své osobní priority i vize, které bych chtěl velmi rád v této veřejné funkci prosadit.

celý článek »


24.7.2017

Ing. Jaroslav Kohout

PLNĚNÍ SLIBŮ JE MOJÍ PRIORITOU S LIDMI PRO LIDI

celý článek »


24.7.2017

Volební anketní otázky

Ing. Jaroslav Kohout

celý článek »


24.7.2017

Ing. Josef Šenfeld

DŮSTOJNÝ ŽIVOT PRO VŠECHNY

celý článek »


starší příspěvky »

PIETNÍ AKT NA PROKOPCE 2017

2.5.2017 18:11

Ve středu 26. dubna 2017 se uskutečnil v Krupce Na Prokopce u památníku 313 obětí pochodu smrti Pietní akt k 72. výročí ukončení 2. světové války.

Letos se vzpomínky na oběti druhé světové války zúčastnili předseda a místopředseda PS PČR Jan Hamáček a Vojtěch Filip, hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček, starosta města Krupky Zdeněk Matouš, představitelé velvyslanectví a generálních konzulátů, zástupci Armády ČR, předseda Ústředního výboru Českého svazu bojovníků za svobodu Jaroslav Vodička a okresního výboru Jaroslav Musial, zástupci Židovské obce, Československé obce legionářské, dobrovolných organizací regionu, předních ekumenických reprezentantů kraje, starostů okolních obcí. Mezi účastníky pietního aktu byli i zastupitelé Ústeckého kraje za KSČM Pavel Vodseďálek a Jaroslav Dubský, členové výboru MO KSČM Krupka a funkcionáři z Teplicka. Pietní akt provázelo trvalý déšť, ale na důstojnosti vzpomínkové akce to nijak neubralo.

Text a Foto : Jitka Hanousková

Vložil. Bc. Jaroslav Kohout

 

© KSČM ÚSTECKÝ KRAJ - všechna práva vyhrazena
Code & HTML © Ing. Martin Žaloudek     Design & HTML © Roman Novotný