KSČM Ústecký kraj

www.kscm-usteckykraj.cz

Prosperující kraj, spokojení občané Chceme, aby kraj sloužil občanům
Napište nám Úvodní stránka Vypnout styly

Aktuálně

28.8.2017

Vatra k SNP

V sobotu 26. srpna se na koupališti v Duchcově konala 24. Vatra k 73. výročí SNP. Význam SNP připomenul předseda MV KSČM Duchcov Petr Kňourek.

celý článek »


24.7.2017

Ing. Jaroslav Kohout

V podzimních volbách 2017 (20. - 21.10.2017) kandiduji v Ústeckém kraji, na kandidátce KSČM do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. V krátkosti Vám představím sebe, své osobní priority i vize, které bych chtěl velmi rád v této veřejné funkci prosadit.

celý článek »


24.7.2017

Ing. Jaroslav Kohout

PLNĚNÍ SLIBŮ JE MOJÍ PRIORITOU S LIDMI PRO LIDI

celý článek »


24.7.2017

Volební anketní otázky

Ing. Jaroslav Kohout

celý článek »


24.7.2017

Ing. Josef Šenfeld

DŮSTOJNÝ ŽIVOT PRO VŠECHNY

celý článek »


starší příspěvky »

1. MÁJ V OKRESE TEPLICE

2.5.2017 18:13

1.Máj v okrese Teplice KSČM tradičně slavila na pěti místech. V Teplicích letos díky rekonstrukci Zámeckého náměstí mimořádně na Kolonádě u Domu kultury, v Krupce v Koloseu, v Duchcově v Zámecké zahradě, v Oseku v areálu chovatelů a v Dubí v oboře ve Mstišově

Počasí nám vcelku přálo, bylo chladněji a větrno, ale sluníčko se na nás z oblohy smálo. Na všech místech se pořadatelé postarali o bohatý program. Nikde nechyběla hudba, soutěže pro děti, občerstvení, v Teplicích navíc vystoupení Břišních tanečnic z DDM Cvrček Krupka, v Krupce Hájští Kohouti a country tance v podání DDM Cvrček, v Dubí opékání buřtů a projížďka na koni. V Teplicích se s občany pozdravil hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček. Ve svém vystoupení nastínil úspěchy Ústeckého kraje, který již druhé volební období řídí koalice pod vedením KSČM. Na všech prvomájových oslavách tradičně nechyběl poslanec EP Jaromír Kohlíček, v Teplicích a v Krupce s nezbytným vojenským doprovodem. Mezi účastníky májových oslav zavítal i krajský zastupitel Jaroslav Dubský. Představili se kandidáti pro volby do PS PČR z okresu Teplice Tomáš Zíka, Nataša Schalková a Martina Zigmundová. Pozvání do Krupky přijala i vedoucí kandidátka za Ústecký kraj Hana Aulická-Jírovcová. Příjemnou  prvomájovou atmosféru  dokreslovaly červené balónky, a  vlaječky. Poděkování patří všem organizátorům za vzornou přípravu prvních májů v okrese Teplice.

 

Foto a text : Jitka Hanousková

Vložil: Bc. Jaroslav Kohout

 

© KSČM ÚSTECKÝ KRAJ - všechna práva vyhrazena
Code & HTML © Ing. Martin Žaloudek     Design & HTML © Roman Novotný