KSČM Ústecký kraj

www.kscm-usteckykraj.cz

Prosperující kraj, spokojení občané Chceme, aby kraj sloužil občanům
Napište nám Úvodní stránka Vypnout styly

Aktuálně

28.8.2017

Vatra k SNP

V sobotu 26. srpna se na koupališti v Duchcově konala 24. Vatra k 73. výročí SNP. Význam SNP připomenul předseda MV KSČM Duchcov Petr Kňourek.

celý článek »


24.7.2017

Ing. Jaroslav Kohout

V podzimních volbách 2017 (20. - 21.10.2017) kandiduji v Ústeckém kraji, na kandidátce KSČM do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. V krátkosti Vám představím sebe, své osobní priority i vize, které bych chtěl velmi rád v této veřejné funkci prosadit.

celý článek »


24.7.2017

Ing. Jaroslav Kohout

PLNĚNÍ SLIBŮ JE MOJÍ PRIORITOU S LIDMI PRO LIDI

celý článek »


24.7.2017

Volební anketní otázky

Ing. Jaroslav Kohout

celý článek »


24.7.2017

Ing. Josef Šenfeld

DŮSTOJNÝ ŽIVOT PRO VŠECHNY

celý článek »


starší příspěvky »

Ing. Josef Šenfeld

24.7.2017 14:01

DŮSTOJNÝ ŽIVOT PRO VŠECHNY

55 let, bytem v městě Hoštka, původní profesí zemědělský inženýr, poslanec Parlamentu ČR


Téměř 20 let pracoval v zemědělské prvovýrobě. Jako předseda dozorčí rady Agro Hoštka a.s. si udržuje krok se svou zemědělskou odborností. Od roku 1998 je zastupitelem města Hoštka a v minulosti zde také jedno období působil jako místostarosta. Komunální politiku má jako druhou odbornost. Důsledně brání rozprodeji bytového fondu a zvyšování nájemného. Minulé období byl zastupitelem Ústeckého kraje a nyní pracuje ve sportovní komisi při Radě Ústeckého kraje.Již více jak 25 let je předsedou fotbalového oddílu TJ Sokol Hoštka, z.s. a občas vypomáhá jako trenér mládežnických kategorií. Podařilo se mu klub finančně stabilizovat a zajistit výstavbu nových kabin. Je členem Výkonného výboru Okresního fotbalového svazu Litoměřice. Pravidelně se účastní schůzí starostů malých obcí a spolu s nimi řeší různé problémy, se kterými se musí potýkat. A kdo jiný než starostové a zastupitelé se dnes a denně potkávají s realitou skutečného života a nejrůznějšími lidskými osudy a problémy, které pomáhá řešit.Je ženatý, máme dva dospělé syny, kteří se již osamostatnili.


senfeldj@seznam.cz,

https://www.facebook.com/josef.senfeld.7,

https://www.facebook.com/groups/575662422498375/

http://www.pepasenfeld.cz/,


© KSČM ÚSTECKÝ KRAJ - všechna práva vyhrazena
Code & HTML © Ing. Martin Žaloudek     Design & HTML © Roman Novotný