KSČM Ústecký kraj

www.kscm-usteckykraj.cz

Prosperující kraj, spokojení občané Chceme, aby kraj sloužil občanům
Napište nám Úvodní stránka Vypnout styly

Aktuálně

24.7.2017

Ing. Jaroslav Kohout

V podzimních volbách 2017 (20. - 21.10.2017) kandiduji v Ústeckém kraji, na kandidátce KSČM do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. V krátkosti Vám představím sebe, své osobní priority i vize, které bych chtěl velmi rád v této veřejné funkci prosadit.

celý článek »


24.7.2017

Ing. Jaroslav Kohout

PLNĚNÍ SLIBŮ JE MOJÍ PRIORITOU S LIDMI PRO LIDI

celý článek »


24.7.2017

Volební anketní otázky

Ing. Jaroslav Kohout

celý článek »


24.7.2017

Ing. Josef Šenfeld

DŮSTOJNÝ ŽIVOT PRO VŠECHNY

celý článek »


24.5.2017

CYKLOŠTAFETA MÍRU

TEPLICE - 72. výročí osvobození v okrese Teplice jsme si připomenuli 8. května již 13. Cyklistickou štafetou míru.

celý článek »


starší příspěvky »

Volby do krajského zastupitelstva

PROČ VOLIT DO KRAJSKÝCH ZASTUPITELSTEV KSČM?

I KRAJ ROZHODUJE, JAK SE BUDE ROZVÍJET VAŠE MĚSTO





KANDIDÁTNÍ LISTINA PRO VOLBY DO ZASTUPITELSTVA ÚSTECKÉHO KRAJE 2016
č. Jméno a příjmení Věk, povolání, obec, členství v politické straně
1. Oldřich Bubeníček 63 let, hejtman Ústeckého kraje, novinář, Bílina, člen Komunistické strany Čech a Moravy
2. Radek Belej 41 let, předseda OV KSČM, Most, člen Komunistické strany Čech a Moravy
3. Jaroslav Komínek 41 let, radní Ústeckého kraje, Chomutov, člen Komunistické strany Čech a Moravy
4. Radek Černý 43 let, starosta obce, Lovečkovice, člen Komunistické strany Čech a Moravy
5. RSDr. Stanislav Rybák 68 let, náměstek hejtmana Ústeckého kraje, Louny, člen Komunistické strany Čech a Moravy
6. Pavel Vodseďálek 60 let, předseda OV KSČM, Sebuzín, člen Komunistické strany Čech a Moravy
7. RSDr. Jaroslav Horák 65 let, odborný referent, Děčín, člen Komunistické strany Čech a Moravy
8. Jitka Sachetová 61 let, radní Ústeckého kraje, Okna, Litoměřice, členka Komunistické strany Čech a Moravy
9. Ing. Jaroslav Dubský 66 let, místostarosta města, Krupka, člen Komunistické strany Čech a Moravy
10. Václav Beneš 62 let, starosta obce, Blatno, Malměřice, člen Komunistické strany Čech a Moravy
11. Ing. Radmila Krastenicsová 49 let, středoškolská učitelka, Vtelno Most, člen Komunistické strany Čech a Moravy
12. Ing. Ladislav Drlý 62 let, radní Ústeckého kraje, Chomutov, člen Komunistické strany Čech a Moravy
13. Mgr. Petr Vomáčka 69 let, lékárník, Dolní Poustevna, člen Komunistické strany Čech a Moravy
14. PaedDr. Petr Brázda 71 let, učitel, Ústí nad Labem, člen Komunistické strany Čech a Moravy
15. PaedDr. Václav Homolka 61 let, senátor PČR, učitel, Klášterec nad Ohří, člen Komunistické strany Čech a Moravy
16. Tomáš Zíka 43 let, designér interiérůpodnikatel, Dubí, člen Komunistické strany Čech a Moravy
17. Ing. Jiří Novák 69 let, předseda představenstva Krajské zdravotní, a.s., Most, člen Komunistické strany Čech a Moravy
18. JUDr. Karel Krčmárik 68 let, právní poradce, Žatec, člen Komunistické strany Čech a Moravy
19. Bc. Jiří Šír 43 let, samostatný referent, Malšovice, členka Komunistické strany Čech a Moravy
20. Gabriela Hubáčková 41 let, poslankyně PS PČR, Ústí nad Labem - Brná, členka Komunistické strany Čech a Moravy
21. Ing. Josef Šenfeld 54 let, poslanec PS PČR, Hoštka, člen Komunistické strany Čech a Moravy
22. Nataša Schalková 60 let, pokojská, Duchcov, člen Komunistické strany Čech a Moravy
23. Ing. Petr Pracný 49 let, manažer, Most, člen Komunistické strany Čech a Moravy
24. Jana Pilařová Honsová 50 let, odborná referentka, Málkov, člen Komunistické strany Čech a Moravy
25. Soňa Grochalová 55 let, tajemnice OV KSČM, Čížkovice, členka Komunistické strany Čech a Moravy
26. Václav Chmara 70 let, občanský zaměstnanec Vojenské správy, Lubenec, členka Komunistické strany Čech a Moravy
27. Miroslav Buldra 58 let, provozní zámečník, Ústí nad Labem, členka Komunistické strany Čech a Moravy
28. Ing. Josef Váňo 64 let, předseda OV Komunistické strany Čech a Moravy, Jílové, člen Komunistické strany Čech a Moravy
29. Ing. Ivo Perna 65 let, předseda předsednictva Hospodářské a sociální rady Litoměřicka, Hoštka, bez politické příslušnosti
30. Ing. Jaromír Kohlíček, CSc. 63 let, poslanec EP, Teplice, člen Komunistické strany Čech a Moravy
31. Iva Mazánková 64 let, účetní referentka, Dobroměřice, člen Komunistické strany Čech a Moravy
32. Zdeněk Jung 34 let, pracovník provozu Trezor, Most, člen Komunistické strany Čech a Moravy
33. Jaroslav Cingel 61 let, správce budov, Jirkov, člen Komunistické strany Čech a Moravy
34. Bc. Jaroslava Kamarytová Vršitá 28 let, finanční účetní, Děčín, Komunistická strana Čech a Moravy
35. Josef Dyrynk 68 let, technik, Ústí nad Labem, člen Komunistické strany Čech a Moravy
36. Andrea Fricová 42 let, učitelka, Chomutov, členka Komunistické strany Čech a Moravy
37. Jitka Hanousková 64 let, tajemnice OV KSČM, Újezdeček Teplice, členka Komunistické strany Čech a Moravy
38. Petr Kubeš 27 let, skladník, logista výroby, Žatec, člen Komunistické strany Čech a Moravy
39. Martin Hošek 45 let, elektromechanik, Most, člen Komunistické strany Čech a Moravy
40. Roman Rožec 58 let, tajemník OV Komunistické strany Čech a Moravy, Děčín, člen Komunistické strany Čech a Moravy
41. Jan Janeček 33 let, projektový manažer, Ústí nad Labem, člen Komunistické strany Čech a Moravy
42. Petr Bureš 39 let, referent zahraničního obchodu, Štětí, člen Komunistické strany Čech a Moravy
43. Petr Kadavý 64 let, revizní technik, Krupka, člen Komunistické strany Čech a Moravy
44. Ing. Hana Aulická Jírovcová 35 let, poslankyně Parlamentu České republiky, Most Vtelno, členka Komunistické strany Čech a Moravy
45. Jan Švestka 42 let, obchodní zástupce, Chomutov, člen Komunistické strany Čech a Moravy
46. PaedDr. Zdeněk Dušek 63 let, učitel ZŠ, Litoměřice, člen Komunistické strany Čech a Moravy
47. Drahomír Faix 56 let, strojírenský technik, Louny, člen Komunistické strany Čech a Moravy
48. František Minárik 50 let, analytik, Ústí nad Labem, člen Komunistické strany Čech a Moravy
49. Emílie Procházková 58 let, učitelka, Šluknov, členka Komunistické strany Čech a Moravy
50. Pavla Čapková 41 let, finanční správa, Bohušovice nad Ohří, členka Komunistické strany Čech a Moravy
51. Bc. Lukáš Brázda 26 let, student vysoké školy, finanční managment, Bílina, bez politické příslušnosti
52. Milan Hanták 68 let, chemik, Postoloprty Rvenice, člen Komunistické strany Čech a Moravy
53. Mgr. Jana Ječná 67 let, právnička, Horní Litvínov, členka Komunistické strany Čech a Moravy
54. Miroslav Bureš 70 let, odborný referent, Chomutov, člen Komunistické strany Čech a Moravy
55. Bc. Martin Stojan, DiS. 43 let, strážník městské policie, Rumburk, člen Komunistické strany Čech a Moravy
56. Viktor Malinkovič 63 let, technik, Ústí nad Labem, člen Komunistické strany Čech a Moravy
57. Daniela Březovská 67 let, odborná referentka, Klášterec nad Ohří, členka Komunistické strany Čech a Moravy
58. Andrea Pokorná 39 let, logistka, Krupka, členka Komunistické strany Čech a Moravy
59. Alena Mádlová 59 let, tajemnice OV KSČM Louny, Lenešice, členka Komunistické strany Čech a Moravy
60. Rostislav Šíma 52 let, technik, Litvínov, Komunistická strana Čech a Moravy

© KSČM ÚSTECKÝ KRAJ - všechna práva vyhrazena
Code & HTML © Ing. Martin Žaloudek     Design & HTML © Roman Novotný